Для митного брокера у Києві не має важкої роботи, є тільки митні формальності!

(097) 520-18-88
 • Митне оформлення вантажів

  Під час перетину митного кордону, починається митне оформлення вантажів, а саме виконаня митних формальностей митним брокером з метою дотримання вимог митного законодавства України.

  Брокер далі
 • Оформлення дозвільних документів

  Митний брокер CustomBrokers, пропонує заздалегіть підготуватись до митного оформлення і отримати необхідні сертифікати, висновки і дозвола. Скористайтесь додатковою послугою митного брокера і будете озброєні всіма дозвільними документами для митного оформлення.

  Брокер далі
 • Митно-брокерські послуги

  До обов'язків митного брокера входить облік (акредитація) суб'єкта ЗЕД на митниці Міндоходів, митне оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень, товарів, що переміщуються транзитом, забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи та міжнародних договорів України при митному оформленні. Відбір проб і зразків товарів для аналізу і експертизи в митній лабораторії.

  Брокер далі
 • Транспортно-експедиційні послуги

  До транспортно-експедиційних послуг відноситься організація превезення вантажів: авіа, морським, залізничним і автомобільним транспортом. Разробка логістичних схем, розрахунок і оптимізація логістичних витрат, забезпечення контролю за доставкою вантажу.

  Брокер далі

Аккредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності

Аккредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності проводиться митним брокером (уповноваженою особою) відповідно до статті 455 Митного кодексу України "Про облік осіб які здійснють операції з товарами"
 
Акредитація (облік) на митниці необхідна для присвоєня суб'єктам ЗЕД облікового номера. Обліковий номер суб'єкта ЗЕД є дійсним на всій митній території України. Такий самий обліковий номер не може бути присвоєно іншому суб'єкту ЗЕД.
 
Подвійний облік (акредитація) на митниці суб'єкта ЗЕД у різних митних органах забороняється.

 
Аккредитація (облік) на митниці одна з багатьох процедур яку мають проходити для знайомства митниці і підприємства. Під час підготовки документів для аккредитації (облік) на митниці, митний брокер уважно вивчає кожний документ, для запобігання помилок в електронному і паперовому примірнику облікової картки (аккредитації). Після деталізованої перевірки документів для аккредитації (облік) на митниці, застосовуючі спеціальне програмне забезпечення митного брокера, формується картка обіку (аккредитації) на митниці в електронному вигляді і копіюється на флешку, диск тощо. Потім роздруковується перелік документів для аккредитації (обліку) на митниці і проводиться завершальна перевірка наявності усіх необхідних документів для аккредитації (облік) на митниці, зазначення відповідних данних у картці обліку (аккредитації) і завірення кожної копії печаткою і підписом суб'єкта ЗЕД. Тільки після того, як митний брокер впевнений у відсутності помилок, він прямує в Міністерство доходів і зборів для проведення аккредитація (облік) на митниці. Інспектор уважно перевіряє комплект документів для аккредитації (облік) на митниці, а також правельність заповнення електронного і паперового примірників картки обліку (аккредитації) і проставляє на кожній сторінці своє особисте митне забезпечення. Можна вважати, що аккредитація (облік) на митниці завершена і ми починаємо митне оформлення.
 

Основні статті митного брокера

Новини з митниці Міндоходів:

→ Как оформить перемещение товаров через таможенную границу СЭЗ «Крым»: разъяснения ГФСУ | 11-12-2016, 14:20

Налоговики в письме от 26.09.2014 г. № 5626/7/99-99-24-01-06-17 рассмотрели особенности осуществления таможенных формальностей, связанных с перемещением товаров, транспортных средств коммерческого назначения через административную границу свободной экономической зоны «Крым».
 
→ Затверджено новий перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення вантажів (представників митних брокерів) | 11-12-2016, 14:20

Перелік тестових завдань митних брокерів скачати і відповіді на тести митного брокера вже скоро...
 
→ Митниця більше не вимагатиме Листи-роз'яснення Мінприроди!!! | 11-12-2016, 14:20

Щодо Листів-роз'яснення Міприроди
 
Враховуючи, що законами України не передбачено подання органам доходiв i зборiв листiв Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України про вiдсутнiсть озоноруйнiвних речовин у товарах, законодавчi пiдстави щодо контролю органами доходiв i зборiв зазначених листiв Мiнприроди при митному оформленнi товарiв, перелiк яких наведений у додатку 4 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.12.2013 N 950, вiдсутнi.
FAQ
Cтрок перебування товарів і ТЗ комерційного призначення у пунктах пропуску?
Визначення вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянам?
Помилково ввезені товари?
Строки доставки товарів та документів у митницю призначення?
Перелік особистих речей громадян?
Права та обов'язки перевізника?
Акредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності
Ціни на послуги митного брокера
Митний кодекс України онлайн
Яндекс.Метрика