Для митного брокера у Києві не має важкої роботи, є тільки митні формальності!

(097) 520-18-88
 • Митне оформлення вантажів

  Під час перетину митного кордону, починається митне оформлення вантажів, а саме виконаня митних формальностей митним брокером з метою дотримання вимог митного законодавства України.

  Брокер далі
 • Оформлення дозвільних документів

  Митний брокер CustomBrokers, пропонує заздалегіть підготуватись до митного оформлення і отримати необхідні сертифікати, висновки і дозвола. Скористайтесь додатковою послугою митного брокера і будете озброєні всіма дозвільними документами для митного оформлення.

  Брокер далі
 • Митно-брокерські послуги

  До обов'язків митного брокера входить облік (акредитація) суб'єкта ЗЕД на митниці Міндоходів, митне оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень, товарів, що переміщуються транзитом, забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи та міжнародних договорів України при митному оформленні. Відбір проб і зразків товарів для аналізу і експертизи в митній лабораторії.

  Брокер далі
 • Транспортно-експедиційні послуги

  До транспортно-експедиційних послуг відноситься організація превезення вантажів: авіа, морським, залізничним і автомобільним транспортом. Разробка логістичних схем, розрахунок і оптимізація логістичних витрат, забезпечення контролю за доставкою вантажу.

  Брокер далі

Послуги митного брокера:

Най популярніші послуги митного брокера.
 • (Акредитація) облік  на митниці.послуги митного брокера
 • Експертиза зовнішньоекономічних контрактів. послуги митного брокера
 • Підбір кодів товару згідно УКТЗЕД. послуги митного брокера
 • Розрахунок митних платежів. послуги митного брокера
 • Підготовка пакету документів для митного оформлення на митниці Міндоходів. послуги митного брокера
 • Нетарифне регулювання (сертифікація, Укрчастотнагляд, МОЗ, карантинна інспекція, ветеринарний контроль). послуги митного брокера
 • Тарифне регулювання (цінова експертиза експертних організацій). послуги митного брокера
 • Підтвердження коду товару у відділі номенклатури. послуги митного брокера
 • Підтвердження вартості. послуги митного брокера
 • Консультації митного брокера з митного оформлення вантажів та товарів.
 • Представництво інтересів клієнта в митних органах, рішення « спірних » питань. послуги митного брокера
 • Митне оформлення вантажів будь-якої складності , у будь-яких митних режимах. послуги митного брокера
Ми знаємо як швидко і юридично грамотно надавати послуги митного брокера в Україні.
Послуги митного брокера включають володіння необхідними знаннями у сфері податкового, валютного, митного законодавствата міжнародної торгівлі.
Послуги митного брокера передбачають формування індивідуального портфелю документів за дорученням клієнта під конкретний товар, що імопортується та експортується.
Компанія «CustomBrokers» швидко і кваліфіковано надасть послугу митного брокера, допоможе Вам задекларувати Ваш вантаж, правильно визначити код товару за УКТЗЕД, митну вартість та оформити його у митний режим експорту.
Митний брокер здійснює митне оформлення вантажів у всіх вантажних і кур'єрських відділах Львівської і Київської міжрегіональної митниці Міндоходів.
Високопрофесійний штат агентів з митного оформлення відповідно до статті 418 Митного кодексу України, які перебувають в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконуть в інтересах особи, яку представляє митний брокер, дії, пов'язані з пред'явленням митному органу товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення постійно і стежать за змінами в положеннях Митного Кодексу, щоб виключити ймовірність невідповідності оформлюваного вантажу інструкціям послуги митного брокера.
 

Основні статті митного брокера

Новини з митниці Міндоходів:

→ Как оформить перемещение товаров через таможенную границу СЭЗ «Крым»: разъяснения ГФСУ | 11-12-2016, 14:20

Налоговики в письме от 26.09.2014 г. № 5626/7/99-99-24-01-06-17 рассмотрели особенности осуществления таможенных формальностей, связанных с перемещением товаров, транспортных средств коммерческого назначения через административную границу свободной экономической зоны «Крым».
 
→ Затверджено новий перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення вантажів (представників митних брокерів) | 11-12-2016, 14:20

Перелік тестових завдань митних брокерів скачати і відповіді на тести митного брокера вже скоро...
 
→ Митниця більше не вимагатиме Листи-роз'яснення Мінприроди!!! | 11-12-2016, 14:20

Щодо Листів-роз'яснення Міприроди
 
Враховуючи, що законами України не передбачено подання органам доходiв i зборiв листiв Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України про вiдсутнiсть озоноруйнiвних речовин у товарах, законодавчi пiдстави щодо контролю органами доходiв i зборiв зазначених листiв Мiнприроди при митному оформленнi товарiв, перелiк яких наведений у додатку 4 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.12.2013 N 950, вiдсутнi.
FAQ
Cтрок перебування товарів і ТЗ комерційного призначення у пунктах пропуску?
Визначення вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянам?
Помилково ввезені товари?
Строки доставки товарів та документів у митницю призначення?
Перелік особистих речей громадян?
Права та обов'язки перевізника?
Акредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності
Ціни на послуги митного брокера
Митний кодекс України онлайн
Яндекс.Метрика