Для митного брокера у Києві не має важкої роботи, є тільки митні формальності!

(097) 520-18-88
 • Митне оформлення вантажів

  Під час перетину митного кордону, починається митне оформлення вантажів, а саме виконаня митних формальностей митним брокером з метою дотримання вимог митного законодавства України.

  Брокер далі
 • Оформлення дозвільних документів

  Митний брокер CustomBrokers, пропонує заздалегіть підготуватись до митного оформлення і отримати необхідні сертифікати, висновки і дозвола. Скористайтесь додатковою послугою митного брокера і будете озброєні всіма дозвільними документами для митного оформлення.

  Брокер далі
 • Митно-брокерські послуги

  До обов'язків митного брокера входить облік (акредитація) суб'єкта ЗЕД на митниці Міндоходів, митне оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень, товарів, що переміщуються транзитом, забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи та міжнародних договорів України при митному оформленні. Відбір проб і зразків товарів для аналізу і експертизи в митній лабораторії.

  Брокер далі
 • Транспортно-експедиційні послуги

  До транспортно-експедиційних послуг відноситься організація превезення вантажів: авіа, морським, залізничним і автомобільним транспортом. Разробка логістичних схем, розрахунок і оптимізація логістичних витрат, забезпечення контролю за доставкою вантажу.

  Брокер далі

Правила переміщення міжнародних поштових відправлень через кордон згідно нового митного кодексу України

Правила переміщення (пересилання) міжнародних поштових та експрес-відправлень через митний кордон України визначає стаття 233 Митного кодексу України.

Митниця Міндоходів, здійснює пропуск вантажу експрес -перевізника на митну територію України на підставі поданої експрес- перевізником єдиного транспортного документа, і направляє його під митним контролем до митниці Міндоходів призначення.

Термін зберігання міжнародних експрес - відправлень під митним контролем не може перевищувати 30 днів. За письмовою заявою декларанта (митного брокера) він може бути продовжений , але не більше ніж на 15 днів митницею Міндоходів.

Міжнародні поштові (крім тих, що переміщуються через територію України транзитом) та експрес- відправлення переміщуються через митний кордон України після того як, митний брокер здійснить митне оформлення товарів та  митний контроль товарів, що знаходяться в цих відправленнях.

Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) протягом доби у міжнародних експрес - відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 300 євро, не обкладаються митними платежами (ст. 234 Митного кодексу України). Якщо сумарна фактурна вартість таких товарів перевищує еквівалент 300 євро, вони обкладаються митом та податком на додану вартість. Для проведення митного оформлення необхідно пройти аккердитацію (облік) на митниці Міндоходів.

Забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес- відправленнях:

1) товарів, заборонених до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території;

2) товарів, відправлених з порушенням митних правил;

3) товарів, щодо яких відсутні відповідні дозвільні документи, у разі застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;

4) товарів, які за результатами проведення видів контролю, не можуть бути пропущені через митний кордон України;

5) товарів (одяг , взуття тощо), які були у використанні і знаходяться в брудному стані, які за своїми ознаками можуть становити небезпеку для працівників поштового зв'язку , без документів про проведену фумігації;

6) товарів, що підпадають під визначення 1-24 груп УКТ ЗЕД, що переміщуються ( пересилаються) на адресу громадян, крім продуктів харчування загальною вагою не більше 10 кілограмів в упаковці виробника.

Забороняється переміщення (пересилання ) в міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до пересилання відповідно до актів Всесвітнього поштового союзу. Декларування товарів, переміщуваних (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових та експрес- відправленнях здійснюється оператором поштового зв'язку, експрес- перевізником або декларантом або уповноваженою ним особою. При цьому товари, які не є об'єктом оподаткування митними платежами, а також кореспонденція, поштові листи і листівки, література для сліпих, друковані матеріали, міжнародні експрес-відправлення документарного характеру декларуються в усній формі на підставі товаросупровідних документів. Інші товари, що переміщуються ( пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових та експрес- відправленнях, підлягають письмовому декларуванню.
 

Основні статті митного брокера

Новини з митниці Міндоходів:

→ Как оформить перемещение товаров через таможенную границу СЭЗ «Крым»: разъяснения ГФСУ | 11-12-2016, 14:20

Налоговики в письме от 26.09.2014 г. № 5626/7/99-99-24-01-06-17 рассмотрели особенности осуществления таможенных формальностей, связанных с перемещением товаров, транспортных средств коммерческого назначения через административную границу свободной экономической зоны «Крым».
 
→ Затверджено новий перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення вантажів (представників митних брокерів) | 11-12-2016, 14:20

Перелік тестових завдань митних брокерів скачати і відповіді на тести митного брокера вже скоро...
 
→ Митниця більше не вимагатиме Листи-роз'яснення Мінприроди!!! | 11-12-2016, 14:20

Щодо Листів-роз'яснення Міприроди
 
Враховуючи, що законами України не передбачено подання органам доходiв i зборiв листiв Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України про вiдсутнiсть озоноруйнiвних речовин у товарах, законодавчi пiдстави щодо контролю органами доходiв i зборiв зазначених листiв Мiнприроди при митному оформленнi товарiв, перелiк яких наведений у додатку 4 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.12.2013 N 950, вiдсутнi.
FAQ
Cтрок перебування товарів і ТЗ комерційного призначення у пунктах пропуску?
Визначення вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянам?
Помилково ввезені товари?
Строки доставки товарів та документів у митницю призначення?
Перелік особистих речей громадян?
Права та обов'язки перевізника?
Акредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності
Ціни на послуги митного брокера
Митний кодекс України онлайн
Яндекс.Метрика