Для митного брокера у Києві не має важкої роботи, є тільки митні формальності!

(097) 520-18-88
 • Митне оформлення вантажів

  Під час перетину митного кордону, починається митне оформлення вантажів, а саме виконаня митних формальностей митним брокером з метою дотримання вимог митного законодавства України.

  Брокер далі
 • Оформлення дозвільних документів

  Митний брокер CustomBrokers, пропонує заздалегіть підготуватись до митного оформлення і отримати необхідні сертифікати, висновки і дозвола. Скористайтесь додатковою послугою митного брокера і будете озброєні всіма дозвільними документами для митного оформлення.

  Брокер далі
 • Митно-брокерські послуги

  До обов'язків митного брокера входить облік (акредитація) суб'єкта ЗЕД на митниці Міндоходів, митне оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень, товарів, що переміщуються транзитом, забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи та міжнародних договорів України при митному оформленні. Відбір проб і зразків товарів для аналізу і експертизи в митній лабораторії.

  Брокер далі
 • Транспортно-експедиційні послуги

  До транспортно-експедиційних послуг відноситься організація превезення вантажів: авіа, морським, залізничним і автомобільним транспортом. Разробка логістичних схем, розрахунок і оптимізація логістичних витрат, забезпечення контролю за доставкою вантажу.

  Брокер далі

Перелік документів для акредитації (обліку) на митниці

Перелік документів необхідних для обліку (акредитації) на митниці України для юридичної і фізичної особи — підприємця:

1.Облікова картка (карточка акредитації) у двох примірниках (нового зразка, оригінал);
2.Попеедня облікова картка акредитації (якщо така є , оригінал);
3.Довідка про взяття на облік платника податків 4 ОПП або Виписка з ЄДРПОУ (оригінал і копія завірена печаткою та підписом);
4.Перелік наданих документів (оригінал в одному примірнику) .
 Документи необхідні для набору облікової картки (картки акредитації):
1.Випмска з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців (копія завірена печаткою та підписом);
2.Довідка уповноваженого банку про відкриття поточного рахунку в національній та іноземній валюті (копія завірена печаткою та підписом);
3.Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ, форма № 2-Р, яке видається органом державної податкової служби або Свідоцтво про сплату єдиного податку (копія завірена печаткою та підписом);
4.Картка фізичної особи — платника податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера), яка видається ДПІ України — для фізичної особи- підприємця (копія завірена печаткою та підписом);
5.Паспорта директора, головного бухгалтера та осіб, відповідальних по роботі з митницею та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера — повинні бути ксерокопії сторінок з фотографією, датою видачі , пропискою (для паспортів)
Обов'язково звернути увагу на витяг з Положення про паспорт громадянина України (п. 8) .
6.При переакредитації на митниці необхідно надати стару облікову картку (оригінал) та вищезазначені документи, в яких відбулися зміни, і які потрібні для акредитації на митниці.

На основі вищезазначених документів складається облікова картка, яка друкується в 2 (двох) примірниках і заявляється митним брокером на митницю для проведення обліку (аккредитації) на митниці.
 

 

Основні статті митного брокера

Новини з митниці Міндоходів:

→ Как оформить перемещение товаров через таможенную границу СЭЗ «Крым»: разъяснения ГФСУ | 11-12-2016, 14:20

Налоговики в письме от 26.09.2014 г. № 5626/7/99-99-24-01-06-17 рассмотрели особенности осуществления таможенных формальностей, связанных с перемещением товаров, транспортных средств коммерческого назначения через административную границу свободной экономической зоны «Крым».
 
→ Затверджено новий перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення вантажів (представників митних брокерів) | 11-12-2016, 14:20

Перелік тестових завдань митних брокерів скачати і відповіді на тести митного брокера вже скоро...
 
→ Митниця більше не вимагатиме Листи-роз'яснення Мінприроди!!! | 11-12-2016, 14:20

Щодо Листів-роз'яснення Міприроди
 
Враховуючи, що законами України не передбачено подання органам доходiв i зборiв листiв Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України про вiдсутнiсть озоноруйнiвних речовин у товарах, законодавчi пiдстави щодо контролю органами доходiв i зборiв зазначених листiв Мiнприроди при митному оформленнi товарiв, перелiк яких наведений у додатку 4 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25.12.2013 N 950, вiдсутнi.
FAQ
Cтрок перебування товарів і ТЗ комерційного призначення у пунктах пропуску?
Визначення вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянам?
Помилково ввезені товари?
Строки доставки товарів та документів у митницю призначення?
Перелік особистих речей громадян?
Права та обов'язки перевізника?
Акредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності
Ціни на послуги митного брокера
Митний кодекс України онлайн
Яндекс.Метрика